Činoherní studio Bouře, Praha

Agentura APP ART

Byla založena Alexejem Pyškem v roce 2013 za účelem poskytování služeb z oblasti kulturního a uměleckého prostředí s ambicí zprostředkovat nejen kvalitní divadelní zážitky, ale zároveň i aktivně vtáhnout kulturní nadšence do tajů profesí s divadlem spojených.

Vlajkovou lodí agentury APP ART je nově vzniklé umělecké uskupení Studio Bouře, které by v odkazu na Radana Ruseva a jeho Studio Bouře rádo pracovalo v duchu myšlenky „jít svobodně vlastní cestou“ ..

Převzalo tak pomyslné žezlo v touze být divákům společníkem nebo rádcem při řešení každodenních životních situací a problémů, a výběrem svého repertoáru zároveň rádo povzbudí a dodá energie všem, co potřebují do divadla přijít zkrátka jen relaxovat.

Dalšími projekty bychom rádi prolomili barieru mezi herci a diváky, a tak se agentura APP ART zároveň stala pořadateli série letních workshopů tematicky zaměřených na obory vizuálního a dramatického umění, které budou pokračovat v následujících letech.

Zájezdovou činností bychom se rádi přiblížili divákům a divadelním nadšencům nejen pražským, ale všem v celé České i Slovenské Republice.